Сливничанинът Mартин Mаринков спечели сребърен медал на провелото се в Нарита (Япония) световно първенство по бойно самбо. В битка за титлата в категория над 100 килограма, Марти отстъпи по точки пред представителя на Русия – Кирил Сиделников. Нашето момче записа три победи, но както и миналата година, Сиделников го спря по пътя към титлата. Браво, […]

още...

Мартин Маринков с бронзов медал

Сливничанинът Mартин Mаринков спечели бронзов медал на провелото се в Санкт Петербург световно първенство по бойно самбо. В битка за влизане на финала, Марти отстъпи пред представителя на домакините – Кирил Сиделников и остана с бронзовия медал в категория над 100 килограма. Две години по-рано Марти стана световен шампион по бойно самбо именно след победа […]

още...

Мартин Маринков - републикански шампион по самбо

Ремонтираната спортна зала на стадион „Локомотив“ в столицата бе открита с републиканското първенство по самбо за мъже и жени. Републикански шампион по спортно и бойно самбо в категория над 100кг стана сливничанина Мартин Маринков (СК „Праид“). Браво Марто, желаем ти нови спортни успехи и да продължаваш да ни радваш! Снимка: http://fitness-pride.com/