18-10-2011 | Драгомир Ставрев |

Списък на всички кандидати за кмет и общински съветници за община Сливница на Избори 2011.

 

Кандидати за кмет на Община Сливница

2.Васко Димитров Стоилков
ПП „ГЕРБ“

8.Асен Георгиев Георгиев
ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ“

9.Даниел Аспарухов Григоров
ПП „АТАКА“

14.Григор Петков Григоров
ПП „РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“

23.Юлияна Николова Алексиева
КОАЛИЦИЯ НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД

25.Кирил Минков Кирилов
Инициативен комитет за Кирил Минков Кирилов

26.Георги Сеферинов Георгиев
КОАЛИЦИЯ ЗА ОБЩИНА СЛИВНИЦА

27.Адриян Методиев Михайлов
КОАЛИЦИЯ ОБЕДИНЕНИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ОБЩИНА СЛИВНИЦА

28.Стефан Милков Атанасов
ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ“

29.Цветан Данчов Найденов
ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“

30.Лъчезар Милков Василев
ПП „БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“

 

Кандидати за общински съветници на Община Сливница

 
2.ПП „ГЕРБ“

1.Цветан Райков Любенов

2.Васко Димитров Стоилков

3.Ивайло Григоров Кирилов

4.Тодор Иванов Петков

5.Милен Владимиров Спасов

6.Росица Петрова Георгиева

7.Мартин Димитров Георгиев

8.Людмил Павлов Христов

9.Емилия Любомирова Радоева

10.Павел Кирилов Владимиров

11.Здравко Иванов Петров

12.Петър Александров Филипов

13.Димитър Благоев Кръстанов

 

8.ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ“

1.Асен Георгиев Георгиев

2.Ралица Тодорова Попова

3.Елеонора Георгиева Петрова

4.Георги Великов Карабашев

5.Петър Карамфилов Динчев

6.Маргарита Божкова Миланова

Вижте също:   Официално откриване на спортна зала "Арена Сливница"

7.Мина Павлова Ставрева

8.Евгения Асенова Анакиева

9.Димитрина Василева Стоянова

10.Виолина Васкова Любомирова

11.Владимир Асенов Чангулев

12.Георги Величков Георгиев

13.Александър Василев Петров

 

9.ПП „АТАКА“

1.Даниел Аспарухов Григоров

2.Димитър Асенов Христов

3.Димитър Асенов Ангелов

4.Васил Любомиров Димитров

5.Камелия Константинова Костадинова

6.Методи Илиев Арсов

7.Валери Веселинов Димитров

8.Григор Василев Йосифов

 

11.ПП „ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ“

1.Григор Методиев Григоров

2.Любомир Йорданов Любомиров

3.Силвия Любчова Иванова

4.Антоанета Николова Гоцева

5.Милена Иванова Петкова

6.Николай Борисов Костадинов

7.Недялко Симеонов Нацев

 

14.ПП „РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“

1.Росен Стефанов Борисов

2.Васил Петров Иванов

3.Григор Иванов Григоров

4.Станислав Иванов Дамянов

5.Радослав Николов Николов

6.Евгени Иванов Кузунджийски

7.Марио Иванов Димитров

8.Пламен Емилов Стефанов

9.Тодорка Евтимова Димитрова

10.Младен Борисов Младенов

11.Иво Евтимов Иванов

12.Цветан Ангелов Йосифов

13.Александър Йосифов Иванов

 

15.ПП „ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”

1.Любослава Сашкова Минева

2.Живка Богданова Христова

 

22.ПП „ДРОМ”

1.Ангелина Красимирова Боянова

2.Траянка Георгиева Георгиева

3.Румен Методиев Илиев

4.Мария Ангелова Младенова

5.Златко Григоров Митов

 

23.КОАЛИЦИЯ НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД

1.Асен Александров Лилов

2.Юлияна Николова Алексиева

3.Александър Лозанов Александров

4.Ивайло Ангелов Костадинов

5.Виолина Димитрова Ангелова

6.Младен Димитров Лозанов

7.Мая Костадинова Петкова

Вижте също:   Резултати от Местни избори 2011 в община Сливница (I тур)

 

24.ПП „ЛИДЕР“

1.Ангел Огнянов Таков

2.Петър Иванов Петров

3.Славчо Григоров Първанов

4.Любомир Огнянов Крумов

5.Анна Левтерова Модева

6.Виолета Миланова Димитрова

7.Анита Радославова Христова

8.Калин Илиев Костадинов

9.Румен Борисов Александров

10.Петър Веселинов Свиленов

11.Румен Веселинов Иванов

12.Димитър Иванов Евтимов

 

26.КОАЛИЦИЯ ЗА ОБЩИНА СЛИВНИЦА

1.Георги Сеферинов Георгиев

2.Лидия Александрова Франк

3.Симеон Тодоров Горянов

4.Елеонора Василева Попова

5.Юлиан Цветанов Златанов

6.Оля Стоименова Зарева

7.Веселинка Георгиева Боянова

8.Стефан Генадиев Лепоев

9.Ева Симеонова Добренова

10.Роза Григорова Владимирова

11.Гергана Маринова Иванова

12.Евтим Благоев Никудимов

13.Марко Велинов Борисов

 

27.КОАЛИЦИЯ ОБЕДИНЕНИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И РАЗВИТИЕ НА ОБЩИНА СЛИВНИЦА

1.Адриян Методиев Михайлов

2.Димитър Станимиров Василев

3.Георги Спасов Георгиев

4.Райна Георгиева Димитрова

5.Пенка Трайкова Нацкова

6.Мая Райкова Спасова

7.Красимира Евгениева Димитрова

8.Лозан Иванов Рангелов

9.Вера Кирилова Михайлова

10.Пенка Недкова Найденова

11.Силвия Найденова Трайчева

12.Цветан Методиев Младенов

13.Румен Аспарухов Димитров

 

28.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ“

1.Емил Георгиев Мирчев

2.Георги Любенов Клещанов

3.Димитър Асенов Димитров

4.Емил Георгиев Асенов

5.Стефан Милков Атанасов

 

29.ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ“

1.Божидар Миланов Николов

2.Райка Нацева Николова

3.Анелия Борисова Дамянова

4.Радослав Григоров Арсов

5.Валентин Василев Георгиев

 

30.ПП „БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“

1.Лъчезар Милков Василев

Вижте също:   Пак багери вместо природа?!?

2.Стефан Димитров Маноилов

3.Лозена Витомирова Донкова

4.Камелия Тошева Кумева

5.Румен Стоянов Виденов

6.Захарина Богданова Каменова

7.Галя Дончева Георгиева

8.Гергана Ангелова Динчева

9.Красимир Боянов Борисов

10.Румен Славчев Йосифов

11.Петър Иванов Славов

12.Сашо Димитров Донков

 

Кандидати за кмет на Алдомировци:

 
2.Тодор Иванов Петков
ПП „ГЕРБ“

8.Стоян Славчев Василев
ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ“

11.Кирил Рашков Гоцев
ПП „ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ“

14.Мирослав Руменов Кръстанов
ПП „РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“

Коментирай

Моля, пишете на кирилица! Останалите коментари няма да бъдат публикувани!